Masaż gorącymi kamieniami

Masaż całego ciała gorącymi kamieniami nie bez powodu cieszy się ogromną popularnością wśród klientów. Jest on polecany zwłaszcza osobom, które odczuwają permanentne zmęczenie, a także osłabienie, czy zbyt dużą ilość stresujących sytuacji. Masaż kamieniami to wyjątkowe połączenie technik relaksacyjnych z uzdrawiającymi właściwościami, które wpływają bardzo korzystnie na nasz organizm i ogólną kondycję całego ciała. Jego dobroczynne działanie sprawia, że łagodzą się wszelkie rodzaje bólów mięśniowych, a także tych, które są związane z napięciem nerwowym.

Masaż gorącymi kamieniami świetnie wspiera także układ krążenia i znacznie poprawia jego funkcjonowanie. Podczas masażu, kamienie układa się zgodnie z mapami rozmieszczenia punktów energetycznych na naszym ciele i przesuwa wzdłuż tak zwanych meridianów, czyli kanałów, które łączą te punkty – usprawnia to przepływ energii i poprawia kondycję naszej skóry oraz ciała. Przeciwwskazania do tego masażu są niewielkie – nie zaleca się go osobom, które borykają się z chorobami zakaźnymi, ostrymi stanami zapalnymi, chorobą nowotworową, łamliwością kości czy zakrzepami krwi.

Masaż nie jest również zalecany osobom z gorączką i kobietom w ciąży. Warszawa, a właściwie Mokotów – to tutaj mieści się nasz wyjątkowy salon urody, który oferuje Państwu ten masaż w doskonałej cenie. Nasi pracownicy zadbają o to, aby czuli się Państwo zrelaksowani i odprężeni. Gwarantujemy, że masaż kamieniami przyniesie natychmiastową ulgę całemu organizmowi.

  • Masaż gorącymi kamieniami
    150 zł
Masaż gorącymi kamieniami
Masaż kamieniami