Masaż gorącą czekoladą

Do zabiegów pielęgnacyjnych ciała coraz częściej wykorzystuje się naturalne składniki. Okazuje się bowiem, że mają one niezwykle pozytywny wpływ na skórę, jak również kojąco wpływają na psychikę. Takim wyjątkowym komponentem, po który chętnie sięgają specjaliści z naszego salonu, jest gorąca czekolada. Oleje z nią połączone tworzą jedyną w swoim rodzaju miksturę, która ma zdumiewający wpływ na skórę ciała, ale również niezwykle korzystne działanie odprężające i relaksujące umysł.

Masaż relaksacyjny gorącą czekoladą jest polecany każdemu, kto potrzebuje błyskawicznie się odprężyć i zregenerować siły witalne. Zabieg tego rodzaju poprawia nastrój, koi nerwy, usuwa nadmierne napięcie, ale przede wszystkim ma dobroczynny wpływ na skórę ciała.

Ziarna kakaowca, z którego produkuje się czekoladę, głęboko ją odżywiają skórę i regenerują. Są bogate w polifenole, czyli silne przeciwutleniacze, a więc skutecznie przeciwdziałają wolnym rodnikom, które między innymi odpowiadają za przedwczesne starzenie się skóry. Miasto, w którym funkcjonuje nasz salon kosmetyczny to Warszawa )Mokotów). Warto nas odwiedzić, aby móc na własnej skórze przekonać się, o skuteczności masaży z wykorzystaniem czekolady. Są one polecane osobom walczącym z nadmierną tkanką tłuszczową, jak również dotkniętym cellulitem. Są niezastąpione, kiedy brakuje energii. Warto się im także poddać, gdy trudno pozbyć się napięcia i stresu. Już po jednym masażu gorącą czekoladą widać wyraźną poprawę wyglądu skóry, która staje się aksamitnie miękka i gładka. Następuje również znacząca poprawa ogólnego samopoczucia.

  • Masaż gorącą czekoladą
    150 zł