Relaksacyjny masaż twarzy

Aby skóra twarzy, szyi i dekoltu przez długie lata zachowała młody, atrakcyjny wygląd, była jędrna i elastyczna, potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji oraz zabiegów kosmetycznych. Jednym z nich jest masaż relaksacyjny wykonywany przy pomocy aromatycznych olejków. Jego głównym zadaniem jest właściwe odżywienie, nawilżenie oraz regeneracja delikatnej skóry twarzy, dekoltu oraz szyi.

Systematyczne poddawanie się tego rodzaju zabiegom powoduje, że staje się ona niezwykle delikatna, miękka i jedwabiście gładka. Nasz salon kosmetyczny znajduje się w największym mieście Polski, którym jest Warszawa. W szerokiej jego ofercie znajduje się między innymi specjalny relaksacyjny zabieg, wykonywany na skórze twarzy, szyi i dekoltu. Pomaga on rozluźnić nadmiernie napięte mięśnie i przywrócić naturalny owal twarzy. Regularnie stosowany zmniejsza ilość zmarszczek, znacząco poprawia napięcie i jędrność skóry oraz dba o właściwe jej nawilżenie i odżywienie.

Masaż relaksacyjny twarzy wykonywany przez specjalistów z naszego salonu kosmetycznego jest połączony z akupresurą głowy. Jest to rodzaj naturalnej metody leczenia. Zabieg ten pomaga między innymi w znaczący sposób zmniejszyć częstotliwość migren oraz minimalizuje ryzyko pojawienia się napięciowych bóli głowy, których źródłem jest zwykle nadmierny stres. Uciskając odpowiednie punkty można skutecznie usunąć napięcie, zmniejszyć ból, a przede wszystkim pozbyć się stresu.

Relaksacyjny masaż twarzy połączony z akupresurą ma nie tylko dobroczynny wpływ na wygląd i kondycję skóry, ale także korzystny wpływ na cały organizm.

 • Relaksacyjny masaż twarzy
  60 zł
 • plus pleców
  + 70 zł
 • plus nóg
  + 50 zł
 • plus stóp
  + 30 zł
 • plus dłoni
  + 30 zł