Salon fryzjerski

Znalezienie dobrego fryzjera, który będzie w stanie zaspokoić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów, nie jest łatwe. Profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie oraz otwieranie się na potrzeby klientów i śledzenie najnowszych trendów – to właśnie powinno łączyć idealną osobę proponującą odpowiednio dopasowane do konkretnych oczekiwań fryzury. Tacy właśnie są nasi fryzjerzy, którzy cieszą się ogromnym uznaniem nie tylko wśród osób zamieszkujących Mokotów, ale także z całego miasta Warszawa.

Zarówno, jeśli interesuje Państwa fryzjer damski, jak i fryzjer męski, mamy do zaoferowania atrakcyjny cennik, który obejmuje takie zabiegi na włosy, jak strzyżenie, farbowanie, ombree czy regeneracja włosów. W naszym zakładzie fryzjerskim podczas pracy używamy wyłącznie dobrych jakościowo, niezwykle trwałych i w pełni profesjonalnych kosmetyków, które są wyrobami znanych i cenionych na światowym rynku firm. Wierzymy, że świadczone przez nas usługi spotkają się z uznaniem odwiedzających nasz salon klientów.

Interesuje Państwa kolor lub ombre, strzyżenie krótkich, średnich lub długich włosów, a może trwała?

Odpowiadamy na wszelkie potrzeby naszych klientów, proponując bardzo konkurencyjne ceny. Mężczyznom mamy do zaoferowania nie tylko strzyżenie włosów, ale także wąsów i brody. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu fryzjerskiego, który niewątpliwie spełni Państwa oczekiwania. Oprócz profesjonalizmu w każdym calu zapewniamy również miłą atmosferę podczas wykonywanych zabiegów, jak również dogodną lokalizację naszego zakładu. Serdecznie zapraszamy.

 

Salon fryzjerski – cennik:

Strzyżenie męskie 50 zł
Strzyżenie wąsów i brody 20 zł
Strzyżenie damskie krótkie 70 zł
średnie 80 zł
długie 90 zł
Kolor lub ombre krótkie 200 zł
średnie 220 zł
długie 240 zł
Ombre+odrosty średnie 280 zł
długie 330 zł
Trwała krótkie 100 zł
średnie 150 zł
długie 250 zł