Masaż bambusowy

Nie bez powodu mówi się, że masaż bambusowy przynosi ukojenie i pełne odprężenie, a przy tym wpływa korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu.

Na czym polega? Komu przede wszystkim go polecamy?
Masaż, który wykonuje się pałeczkami bambusowymi, ma za zadanie pobudzić nasze tkanki głębokie. Ogrzane wcześniej kije wałkują mięśnie, a co za tym idzie, natychmiastowo je rozluźniają. Oprócz rozluźnienia nasze ciało pobudza do krążenia krew i limfę, dzięki czemu łagodzą się wszelkie dolegliwości bólowe. Standardowo masaż rozpoczyna się od stóp i na nich również kończy. Kije bambusowe bardzo rzadko wywołują reakcję alergiczne, a dodatkowo działają przeciwbakteryjnie. Posiadają również związki krzemu, które są silnymi piezoelektrykami. Konsekwencja jest taka, że masaż tego typu kijkami łagodzi nasze zmęczenie i ból.

Osoba czuje się odprężona, zregenerowana i zrelaksowana. Masaż więc polecamy głównie osobom, które borykają się z nadmiernym stresem, różnego rodzaju bólami mięśni, pleców, głowy, słabym samopoczuciem czy ogólnym przemęczeniem. Warszawa, a konkretnie Mokotów — to tutaj znajduje się nasz salon urody. Oferujemy Państwu między innymi masaż bambusowy, który rewelacyjnie wpłynie na kondycję całego ciała. Co nas cechuje? Przede wszystkim bardzo wysoka jakość oferowanych usług, która idzie w parze z niezwykle atrakcyjnymi cenami. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z wybranego masażu, a nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, aby czuli się Państwo komfortowo i przyjemnie.

  • Masaż pałeczkami bamusowymi
    120 zł