Drenaż – masaż limfatyczny nóg i rąk

Drenaż limfatyczny zwany także masażem limfatycznym to zabieg, który ma na celu usprawnienie przepływu limfy w przypadku jej zastoju, który jest często odkrywany przez opuchliznę. Zdarza się, że przyczynami takiego zastoju jest zaburzanie gospodarki hormonalnej – np. w przypadku osoby, która jest chora na cukrzyce. Warszawa, a konkretnie Mokotów to miejsce, w którym mieści się nasz salon urody.

Oferujemy Państwu drenaż limfatyczny zarówno stóp, jak i rąk. W naszym salonie w Warszawie ten masaż limfatyczny jest wykonywany przez profesjonalnego masażystę, który dołoży wszelkich starań, aby czuli się Państwo komfortowo. Jest on wykonywany ręcznie. W przypadku rąk drenaż limfatyczny wpływa pozytywnie na obrzęk, który powstał np. po usunięciu guza piersi.

Z kolei w przypadku nóg masaż limfatyczny doskonale sprawdza się w przypadku osób, które cierpią na obrzęki nóg, albo doznały urazu. Przeciwwskazania do zabiegu są niewielkie – nie zaleca się jego wykonywania osobom, które doznają bólu lub drętwienia, który jest nieznanego pochodzenia, borykają się z miażdżycą, albo silnym niedokrwieniem, chorują na choroby naczyniowe, są w ciąży, mają problem z chorobami skóry, zapaleniem skóry/stawów.

Zachęcamy Państwa do zapisania się do naszego salonu masażu (Warszawa) na drenaż limfatyczny już dziś. Efekty masażu są rewelacyjne i pozwalają w stosunkowo szybkim czasie pozbyć się niechcianych obrzęków oraz zmian skórnych. Masaż jest bezbolesny i trwa kilkanaście minut. Nasz salon oferuje Państwu wysoką jakość usług, która idzie w parze z bardzo atrakcyjną ceną.

  • Drenaż limfatyczny nóg i rąk
    50 zł