Metody przedłużania rzęs

Piękne, długie rzęsy to marzenie każdej kobiety. Doskonale podkreślają oczy. Niesłychanie przyciągają wzrok i dodają uroku, tajemniczości oraz seksapilu. Ponadto zawsze doskonale się prezentują – nawet bez makijażu. Nic dziwnego, że tyle kobiet szuka różnych sposobów, żeby rzęsy stały się odrobinę dłuższe lub gęstsze. Niestety wiele z nich nie jest skutecznych, jeśli nie wykonuje ich profesjonalista.

Jeśli szukasz trwałej i skutecznej metody zwiększenie atrakcyjności swoich rzęs, trafiłaś w dobre miejsce. Możesz zapomnieć o samodzielnym doklejaniu sztucznych kępek. W naszym gabinecie wykonujemy przedłużanie rzęs, którego celem jest osiągnięcie jak najbardziej satysfakcjonującego efektu.

Wybór konkretnej metody zależy od indywidualnych potrzeb klientki oraz wyglądu oka. Wykonujemy dokładną analizę jego kształtu, żeby zagęszczanie uwydatniło zalety oka. Samo przedłużanie odbywa się poprzez precyzyjne przyklejanie sztucznych włosków do naturalnych rzęs. W gabinecie jest stosowana zarówno metoda 1:1, jak i objętościowa. W tym drugim przypadku do jednej rzęsy przykleja się dwa lub więcej sztucznych włosków. Naszym celem jest satysfakcja klientki, dlatego każde rozwiązanie dobierane jest całkowicie indywidualnie. Gwarantujemy, że końcowy efekt utrzyma się bardzo długo. Są ponadto bardzo wytrzymałe, więc nie zaszkodzi im codzienny wysiłek, kąpiele ani żaden demakijaż. Nasze rzęsy pozwolą ci cieszyć się wyjątkowym spojrzeniem bez rezygnacji z codziennych zajęć i przyjemności.

Zapraszamy do naszego gabinetu, którego siedzibą jest Warszawa Mokotów. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości.

Cena 200zł