Powiększanie ust

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to coraz popularniejsza metoda stosowana przez kobiety chcące poprawić swój wygląd. Zabieg ten pomaga skorygować zbyt wąskie albo asymetryczne usta.

Najważniejszą właściwością kwasu hialuronowego jest wiązanie wody. Wraz ze starzeniem się organizmu jest go coraz mnie, co wywołuje powolną degenerację włókien kolagenowych. Efektem jest wiotka i sucha skóra, na której pojawiają się zmarszczki.

Powiększanie ust z wykorzystaniem metody polegającej na wstrzykiwaniu kwasu hialuronowego podnosi poziom ich nawilżenia i wypełnia je, nadając im zmysłowości. Przed zabiegiem przeprowadzamy dokładny wywiad dotyczący zdrowia pacjentki oraz omawiamy oczekiwany efekt wypełnienia oraz powiększania ust. Sama czynność wykonywana jest w znieczuleniu, a preparat wprowadzamy za pomocą igły oraz ampułko-strzykawki.

Odpowiednie rozprowadzenie kwasu hialuronowego uzyskujemy następnie poprzez rozmasowanie ust. Zabieg modelowania ust trwa ok. 30 minut. Od razu po zakończeniu pacjentka może wrócić do codziennych czynności, starając się jednak ograniczyć ekspresję ust (uważając zwłaszcza na rozciąganie). Do skutków ubocznych, które mogą wystąpić, należą: krwiaki, zasinienia, albo opuchlizna, które jednak szybko ustępują. Zabieg podania kwasu hialuronowego jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia, a efekty utrzymują się do 6 miesięcy.

Warszawa-Mokotów – tutaj mieści się nasz salon. Jeśli interesuje Państwa zabieg powiększania ust i jego cena, zapraszamy do kontaktu.

Powiększanie ust wykonujemy w znieczuleniu miejscowym. W momencie wkłucia odczuwalny jest mały dyskomfort. Usta przez dobę po zabiegu są obolałe i mogą być lekko niekształtne, w drugiej dobie wszystko zaczyna wracać do normy. Przez dwa tygodnie wstrzyknięty kwas “układa się” pod skórą. W tym czasie można pokusić się o zabieg uzupełniający. W efekcie końcowym po zabiegu wykonanym w naszym salonie, każda Pani ma usta swoich marzeń.