fryzjer

Najmodniejsze fryzury w tym sezonie

Koniec wakacji to dla wielu z nas idealny czas na zmianę dotychczasowej fryzury na nową. Nowa pora roku sprzyja metamorfozą i zmianą, by podkreślić zdobytą opaleniznę, lub po prostu czujemy, że jest już czas na zmianę. Zobaczmy, jakie w tym roku są najmodniejsze fryzury.

Obecnie bardzo popularne jest strzyżenie inspirowane romantyczną wizją kobiety, czyli kręcone włosy, grzywki czy warkocze. Wiele pań prosi, by fryzjer wykonał fryzurę w stylu retro, w stylu lat 90. Dla wielu klientek jest to powrót do lat wczesnej młodości i szalonych dni spędzonych z koleżankami. Tej jesieni możemy spodziewać się wielu lekkich i delikatnych fryzur, burzy romantycznych loków. Jest to trend światowy, bez względu czy jest to Paryż, Rzym czy Warszawa, wszędzie pojawiają się panie z burzą loków na głowie.

Jeżeli chodzi o farbowanie włosów, to pojawił się nowy król kolorów, to lodowy odcień blondu. Ten kolor doskonale pasuje do typu urody większości polek, słowiański urok jest tutaj doskonałym uzupełnieniem tego koloru. Lodowy blond stanowi także idealną podstawę do zabiegów takich jak dekoloryzacja połączona z pasemkami pastelowych kolorów takich jak błękit lub lawenda.

Do łask wraca naturalność i lekko nonszalanckie fryzury sprawiające wrażenie, że czesał je wiatr. Temu powrotowi towarzyszy także kolejny trend, regeneracja niszczonych do tej pory różnymi preparatami włosów. Modne jest teraz używanie naturalnych preparatów o leczniczym wpływie na nasze włosy.

Tej jesieni i zimy nosić będziemy na naszych głowach burze loków i grzywki, te wcale nie muszą być symetryczne. Nawet lepiej, jeśli ich linia będzie delikatnie złamana w jedną lub drugą stronę. Do okiełznania tegorocznych fryzur najlepiej będzie użyć dużych spinek lub możemy zapleść je w zawsze modny francuski warkocz.

Znowu w modzie jest kobiecość oraz powrót do naturalności, oraz styl lat 90, najlepiej pamiętamy go z licznych filmów i seriali tak popularnych w tamtych latach. Czas już pozwolić naszym włosom poszaleć i rozpuści je by ostatnie promienie ciepłego słońca oraz lekki jesienny wiatr tańczyły w nich swój taniec, a my będziemy czuły się lekko i przyjemnie. Tak jakbyśmy to my, a nie nasze dzieci szły do szkoły, by spotkać nasze najlepsze koleżanki i beztrosko się bawić.

Jeżeli jesteście Panie zainteresowane najnowszymi i najmodniejszymi fryzurami, wykonanymi w salonie gdzie fryzjer wie, co robi, to zapraszamy na Mokotów, do naszego salonu. Klientów przyjmuje tutaj zarówno fryzjer damski, jak i męski. Profesjonalne wyposażenie naszego salonu i umiejętności pracującego tutaj personelu gwarantują wykonanie wspaniałych fryzur.