Jak wygląda powiększanie ust i jak długo się utrzymuje?

Posted: Listopad 26, 2018 By: Comment: 0

Powiększanie ust kwasem hialuronowym stało się w ostatnich latach zabiegiem niesamowicie popularnym. Jednocześnie coraz bardziej zachęcająca cena takiego zabiegu sprawia, że poddaje mu się coraz więcej pań.

Wiele kobiet zadaje sobie jednak pytanie, czy jest to zabieg bezpieczny i czy efekty utrzymują się przez długi czas? Okazuje się, że jest to nie tylko pozbawiony ryzyka zabieg, ale oprócz tego czas, w którym widoczne są wymierne efekty jest optymalny dla uzyskania najlepszego rezultatu wizualnego. Każda pani może sama przekonać się, jak przyjemny jest to zabieg i jakie daje świetne efekty, jeśli skorzysta z usług znajdującego się w mieście Warszawa Salonu Kosmetycznego Allure Beauty Room.

Do wypełniania ust, z których naturalnego kształtu czy też rozmiaru właścicielka nie jest w pełni zadowolona, wykorzystywany jest kwas hialuronowy. Jest to substancja całkowicie przyjazna człowiekowi, gdyż występuje ona w naturze w ludzkim organizmie. Z wiekiem jednak jej stężenie w skórze spada, co może potęgować wrażenie cienkich ust czy też uwidaczniać zmarszczki w tej części twarzy. To właśnie ta doskonała tolerancja kwasu hialuronowego sprawia, że zabieg powiększania ust jest tak bezpieczny.

Wiele pań obawia się bólu lub dyskomfortu, który pociąga ze sobą zabieg, jakim jest powiększanie ust kwasem hialuronowym. Tymczasem dla maksymalnego komfortu każdej Pacjentki, zabieg jest zawsze przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, zaś do samego wkłucia wykorzystywane są cieniutkie igły. Wkłuciom nie towarzyszy ból, a jedynie umiarkowany dyskomfort. Zanim jednak Pacjentka zostanie zakwalifikowana do zabiegu, przejdzie dokładny wywiad, który ma na celu wykluczenie wszelkich przeciwwskazań.

Sporo pytań rodzi również rekonwalescencja po samym zabiegu. Niestety, niekiedy po wkłuciach mogą pojawić się siniaki czy też zasinienia, jednak zwykle ustępują one całkowicie w przeciągu kilku dni. Przez kilka dni po zabiegu rekomendowane jest również picie dużej ilości wody oraz ograniczenie ekspresji ust czy też ich nadmiernego, a zwłaszcza nienaturalnego rozciągania.

Zastosowane przy zabiegach powiększania ust metody sprawiają, że możliwe jest uzyskanie trwającego maksymalnie długo efektu. Szacuje się, że przeciętnie widoczne gołym okiem rezultaty będą wyraźnie widocznie przez około 6 miesięcy po zabiegu. Po tym czasie w Salonie Kosmetycznym Allure Beauty Room w warszawskiej dzielnicy Mokotów można umówić się na kolejną wizytę celem wykonania zabiegu powiększania ust lub podtrzymania efektu przez kolejne miesiące.