Masaż klasyczny

Masaż klasyczny jest prawdopodobnie najstarszą ze wszystkich technik terapeutycznych. W zależności od swojej formy oraz intensywności może pełnić funkcję leczniczą, relaksacyjną albo pobudzającą. Masaż ten wpływa na poprawienie stanu psychofizycznego, a także jest jednym ze sposobów upiększenia ciała, podniesienia jego walorów zewnętrznych, poprawienia wyglądu skóry i sprawności mięśni.

Oferujemy Państwu sesje masażu:
– całościowego, obejmującego całą powierzchnię ciała (w tym także masaż stóp),
– częściowego, skupiającego się na wybranej części ciała (np. w przypadku skręcenia albo stłuczenia kończyny).

Wykonując masaż klasyczny wykorzystujemy następujące techniki:
– oklepywanie,
– wałkowanie,
– głaskanie,
– uciskanie,
– wibracja,
– roztrząsanie.

Skorzystanie z usług masażysty polecamy Państwu przede wszystkim w przypadku bólów kręgosłupa oraz pleców, przeciążenia stawów i mięśni, w chorobach związanych z metabolizmem (w tym nadwagą), a także nerwobólów. Dzięki regularnemu korzystaniu z sesji masażu ciało jest lepiej ukrwione. Wiąże się z tym lepsze przyswajanie substancji odżywczych i spalanie materii. Szczególnie godnym polecenia jest masaż całościowy, pozwalający zaktywizować i uelastycznić mięśnie oraz rozluźnić ciało. Z proponowanych przez nas usług warto skorzystać również wówczas, kiedy chcą Państwo poprawić sobie samopoczucie. Sesje wpływają pozytywnie także na psychikę, wspomagając wydzielanie serotoniny, będącej “hormonem szczęścia”. Masaż polecamy zarówno dla Pań jak i dla Panów.

Siedzibą naszego studia jest Warszawa (dzielnica Mokotów). Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, którą przygotowaliśmy dla Państwa.

  • Klasyczny masaż całego ciała (60 min)
    130 zł
  • Klasyczny masaż częściowy (np.pleców) (30 min)
    60 zł