Masaże wyszczuplająco-modelujące

Masaż wspomagający odchudzanie – intensywny, antycellulitowy, ujędrniający i zapobiegający powstawaniu rozstępów masaż wybranych partii ciała.
Antycellulitowy masaż bambusowy – intensywny, relaksujący i drenujący masaż całego ciała z elementami stymulacji punktów refleksologicznych na ciele pobudza regeneruje, rewitalizuje i modeluje sylwetkę.
Masaż bańką chińską – pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej.
Masaż bańką szklaną – rozbijający masaż antycellulitowy i ujędrniający. Podciśnienie wytworzone w bańce zasysa skórę i tkanek dalszych. Masaż wykonywany bańkami szklanymi i odpowiednimi technikami masażu ręcznego rozbijającego powoduje intensywne przekrwienie, co za tym idzie rozbicie złogów tłuszczu, cellulitu jak również uelastycznienie skóry która traci swą sprężystość. Jest mocniejszym i bardziej skutecznym masażem od bańki chińskiej. Polecany osobą walczącym z nadwagą, po odchudzaniu, jak również kobietą po ciąży na rozciągniętą skórę brzucha.

 • Masaż wspomagający odchudzanie (30 min)
  60 zł
 • Antycellulitowy masaż bambusowy (60 min)
  130 zł
 • Masaż bambusowy (60 min)
  od_80zł
 • Masaż bańką szklaną
  od_100zł
 • Masaż bańką chińską
  od_70zł