Masaże lecznicze

Nie bez powodu masaże lecznicze cieszą się popularnością wśród wielu pacjentów. Decydują się na nie zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Ich korzyści są rewelacyjne i odczuwalne bardzo szybko. W zależności od techniki masażu, pobudzają one przemianę materii i krążenie, a także pozytywnie wpływają na nasz poziom ogólnego zrelaksowania. Masaże sprawiają nam tzw. przyjemny ból i przyczyniają się do tego, że nasze ciało jest niezwykle odprężone. Rodzaje masażu są naprawdę przeróżne, a co za tym idzie, każdy może znaleźć technikę, która będzie mu najbardziej odpowiadać. Masaż leczniczy jest polecany osobom, które mają problem z funkcjonowaniem mięśni i stawów, a także z przemianą materii, czy innymi schorzeniami.

Warszawa, a konkretnie Mokotów to miejsce, w którym mieści się nasz salon urody – oferujemy Państwu różne rodzaje masażu leczniczego, począwszy od:

masażu klasycznego,

drenaż limfatyczny kończyn,

refleksoterapię stóp.

Masaż leczniczy z powodzeniem może być stosowany zarówno u młodszych, jak i starszych osób. Nasi profesjonaliści dołożą wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z efektów. Masaże są wykonywane ręcznie, stosując przy tym różne chwyty i techniki. Efekty takie jak odprężenie i zrelaksowanie są odczuwalne bardzo szybko. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z pozytywnego działania oferowanych przez nas masaży. Zwłaszcza, że oprócz wysokiej jakości wykonania, cechuje je też niezwykle atrakcyjna cena.

  • Leczniczy masaż kręgosłupa (30 min)
    70 zł
  • Drenaż limfatyczny kończyn (30 min)
    70 zł
  • Refleksoterapia stóp
    ind.