Mezoterapia igłowa RevitaCare

Zabieg mezoterapii igłowej (nazywanej również iniekcyjną) jest jedną z najpopularniejszych metod umożliwiających uzyskanie wyraźnych efektów poprawy urody. Jest to dostarczenie do warstwy skóry właściwej wszelkich składników, które mają dobroczynny wpływ na nią. Zalicza się do tego kwas hialuronowy, witaminy (A, E oraz C), mikroelementy, aminokwasy czy inne substancje pochodzące z zielonej herbaty oraz alg morskich.

Mezoterapia wykonywana jest za pomocą iniekcji, czyli wykorzystując strzykawkę / igłę. Umożliwia to bezpośrednie dostarczenie ważnych składników do miejsc, które najbardziej ich potrzebują. W efekcie uzyskiwane są szybkie efekty. Skóra regeneruje się, odmładza, następuje redukcja cellulitu oraz rozstępów. Mezoterapia igłowa jest zabiegiem bezpiecznym i bezbolesnym. Natychmiastowo po jej wykonaniu pojawią się na skórze grudki, które znikną w przeciągu kilkudziesięciu godzin.

Zabieg jest najczęściej wykonywany na skórę twarzy, szyi, dekoltu oraz głowy. Mezoterapia wykorzystywana jest podczas wypadania włosów, wspomagając ich stymulację wzrostu. Pomocny jest również w celu miejscowego usunięcia tkanki tłuszczowej. Z mezoterapii korzysta się wykonując iniekcję pod oczy, co umożliwia pozbycie się cieni, które często są uznawane za oznakę nadmiernego zmęczenia lub starzenia się.

Salon Allure Beauty Room znajdujący się w mieście Warszawa – Mokotów oferuje wykonywanie zabiegu mezoterapii igłowej. Popularność tej metody jest podyktowana nie tylko wysoką efektywnością. Zaletą jest również przystępna cena, brak konkretnych przygotowań do zabiegu, pacjentka natomiast po wykonaniu mezoterapii może natychmiastowo wracać do domu.

 • Mezoterapia twarzy
  400 zł
 • Mezoterapia twarzy i szyi
  450 zł
 • Mezoterapia skóry głowy
  300 zł
 • Mezoterapia wybranej partii ciała (redukcja cellulitu)
  300 zł
 • Mezoterapia igłowa pod oczy
  250 zł