Gabinet kosmetyczny

Doświadczona kosmetyczka może naprawdę wiele zdziałać, aby Twoja skóra nie tylko twarzy, ale i całego ciała stała się piękna. Kluczowe jest jednak znalezienie profesjonalnego gabinetu, w którym będzie mogły wypróbować wysokiej klasy zabiegi o fenomenalnej skuteczności. Kryteria te perfekcyjnie spełnia gabinet kosmetyczny Allure Beauty Room. Nasz salon urody to miejsce, które w całości nastawione jest na najwyższy poziom komfortu oraz pełen profesjonalizm dla każdej Klientki.

Gabinet Kosmetyczny Allure Beauty Room posiada w swojej ofercie szereg zabiegów, które dedykowane są skórze tłustej oraz potrzebującej gruntownego złuszczania. Zabiegi te mają na celu przede wszystkim dogłębne oczyszczanie skóry i doskonałe przygotowanie jej do dalszych czynności pielęgnacyjnych. Należą do nich przede wszystkim ultradelikatny peeling kawitacyjny oraz idealna do używania także na skórze całego ciała mikrodermabrazja. W gabinecie tym zlokalizowanym w samym sercu dzielnicy Mokotów możesz również wykonać najmocniejsze, specjalistyczne peelingi kwasowe oraz enzymatyczne. Są one przeznaczone do cer problematycznych, które posiadają liczne przebarwienia czy też uporczywe blizny po wypryskach. Dokładne oczyszczenie skóry jest podstawą dla zachowania zdrowej epidermy bez wyprysków oraz zaskórników.

Salon Urody Allure Beauty Room jest również miejscem, gdzie szybko poprawisz swoją urodę w wyraźny sposób. Między innymi możesz w miejscu tym wykonać uzupełnianie rzęs, dzięki czemu Wasze spojrzenie nabierze zupełnie nowej głębi. Podobną moc upiększania mają zabiegi rekonstrukcji rzęs za pomocą rewolucyjnej metody microbladingu oraz powiększania ust. Dzięki tym zabiegom staniesz się na trwale piękna i będzie fenomenalnie się prezentować nawet bez makijażu. Piękne usta oraz zadbane oczy sprawią, że Twoja cera rozbłyśnie niepowtarzalnym blaskiem, a efekty innych zabiegów będą oprócz tego prezentować się jeszcze lepiej.

Oferujemy następujące zabiegi kosmetyczne. Kliknij na wybrany i poznaj szczegóły.