Zabieg złuszczania kwasami – na czym polega i jak często go wykonywać?

Zabieg złuszczania kwasami to swoisty przebój kosmetycznej pielęgnacji wśród kobiet, zwłaszcza w okresie jesiennym, który sprzyja oczyszczaniu skóry i zadbaniu o jej kondycję po gorącym lecie.

Czytaj więcej

masaz lomi lomi nui

Masaż lomi lomi nui

Od czasu do czasu, każdy z nas ma ochotę na masaż relaksacyjny. Na jaki warto się zdecydować? Który masaż będzie w stanie nas odprężyć, a przy tym zrelaksować i wprowadzić w dobry nastrój? Odpowiedź jest bardzo prosta – lomi lomi nui czyli leczniczy masaż Hawajski, nie bez powodu jest zaliczany do najbardziej odprężających zabiegów. Jakie są cele tego masażu? Ten rytuał całkowicie rozładowuje napięcie mięśniowe, a co za tym idzie sprzyja wypoczynkowi i wspaniale poprawia nasze samopoczucie.

Czytaj więcej

Jak wygląda powiększanie ust i jak długo się utrzymuje?

Powiększanie ust kwasem hialuronowym stało się w ostatnich latach zabiegiem niesamowicie popularnym. Jednocześnie coraz bardziej zachęcająca cena takiego zabiegu sprawia, że poddaje mu się coraz więcej pań.

Czytaj więcej

Manicure hybrydowy – dlaczego warto go robić?

Manicure hybrydowy to modna i nowoczesna forma malowania paznokci, dostępna w każdym salonie kosmetycznym. Metoda ta polega na pokryciu paznokci na dłoniach (manicure) i na stopach (pedicure) specjalnym lakierem składającym się z akrylu, który utwardzany jest za pomocą lampy LED bądź UV.

Czytaj więcej

fryzjer

Najmodniejsze fryzury w tym sezonie

Koniec wakacji to dla wielu z nas idealny czas na zmianę dotychczasowej fryzury na nową. Nowa pora roku sprzyja metamorfozą i zmianą, by podkreślić zdobytą opaleniznę, lub po prostu czujemy, że jest już czas na zmianę. Zobaczmy, jakie w tym roku są najmodniejsze fryzury.

Czytaj więcej

zabiegi i depialcja IPL

Czym są zabiegi IPL?

Spośród zabiegów kosmetycznych dużym powodzeniem cieszą się te poprawiające wygląd twarzy, szyi i okolic dekoltu. Zabiegi laserowe na twarz i inne wrażliwe miejsca ciała muszą być wykonywane z należytą starannością i przy zachowaniu maksimum profesjonalizmu. Tam, gdzie niewskazane są nawet minimalne ślady po ingerencji kosmetyczki, istotne znaczenie ma najnowszy sprzęt. Ważne są pionierskie i nieinwazyjne metody, także laserowe, likwidujące nie tylko zmarszczki (mimiczne i związane ze zmniejszoną elastycznością skóry), ale także rekomendowane są na trądzik czy zmiany naczyniowe. Jednym z najnowszych osiągnięć w profesjonalnej kosmetyce są zabiegi IPL, wykazujące się dużym stopniem skuteczności, mające zastosowanie także przy usuwaniu zbędnego owłosienia.

Czytaj więcej